De Paddock

De Paddock (http://www.depaddock.eu/forum/index.php)
-   Rally (http://www.depaddock.eu/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Rally Australië - Loeb is wereldkampioen. (http://www.depaddock.eu/forum/showthread.php?t=14309)

Guido 29-10-2006 14:11

Rally Australië - Loeb is wereldkampioen.
 
Het stond er al een tijdje aan te komen natuurlijk, maar door de sortie van Gronholm in Australië - hij remonteerde weliswaar nog, maar bleef steken op een 5de stek in het eindresultaat en haalde daardoor niet de nodige punten - is Loeb nu matematisch zeker van de titel. 23 punten voor op Gronholm met nog 20 te winnen.

Voor de constructeurstitel is er echter nog niks beslist. Door de overwinning van Hirvonen (Mikko's eerste!), en Gronholms 5de plaats, vergroot Ford zijn voorsprong op Citroën tot 16 punten. Deze overwinning voor Hirvonen wil ook zeggen dat Ford zijn 6de overwinning dit seizoen haalt waardoor 2006 het meest succesvolle wordt voor Ford. Als ze dat nog met een constructeurstitel kunnen afsluiten is iedereen blij. :)

smiley 29-10-2006 14:35

verdiend voor loeb !

Z3Cp 30-10-2006 19:16

Goed voor Loeb en zeker verdiend, daar niet van...
Maar de rally dreigt de zelfde weg op te gaan als de F1 een aantal jaren geleden. Zo'n dominantie is nefast voor de spanning, de media, enz.
De FIA van zijn kant maakt de rally korter (haast rallysprints !) en dan nog een hoger aantal manches in alle hoeken van de wereld. Maar de fans hebben eigenlijk lak aan die mondiale spreiding en willen terug naar de rallys van weleer. Een superspeciale is wel eens leuk voor Jan met de pet, de rallyliefhebber wil de piloten het verschil zien maken op echte proeven. Trouwens, de piloten zelf zijn ook van die mening.

Voor mij is Loeb de kampioen van de "Playstation generatie".

Mark 18-11-2006 20:08

Quote:

WM-Finale ohne Loeb
Rallye-Weltmeister Sébastien Loeb muss seinen verletzten Arm weiter schonen und hat daher seinen Start bei der Rallye Großbritannien (1.-3.12.) abgesagt. Schon schürt die britische Presse Gerüchte, dass Colin McRae als Ersatz zum Einsatz kommt.

http://www.auto-motor-und-sport.de/s...oeb.132837.htm
.....


All times are GMT +2. The time now is 12:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.