View Single Post
  #10  
Old 10-05-2004, 21:03
Raceboy's Avatar
Raceboy Raceboy is offline
Administrator
 
Join Date: Sep 2001
Location: Oud-turnhout in het weekend en Antwerpen in de week
Posts: 8,648
Quote:
Originally posted by Mr.Dallara
Aangezien ik met de Belcar ook de eerste keer naar de Nürnbürgring zal gaan heb ik enkele vraagjes:
- Wat was dan de prijs 2 jaar geleden voor een weekend ticket?? (paddock + tribunes inclussief??)


tribunes en paddock warengratis. Ticket was denk ik 20€ (ik kan in het weekend wel eens zien ik heb ze thuis nog liggen, maar herrinner me er nog eens aan.

Quote:
- Saai circuit?? >> verklaar?? (ik heb er toch al enkele prachige F1 race gezien hoor!)
Belcar reed niet op het GP circuit maar op een kortere omloop. dat is de nieuwe bochtencombinatie na T1 dan draaien ze terug voor de mercedes tribune en dan gaan zo zo al naar de chicane (veedol chicane ?)
- Is er twee jaar geleden dan niet op het "f1 circuit" gereden?? hebben ze dan op het "ingekorte" circuit gereden??

Quote:
- Zijn er op Nürnbürgring veel plaatsen waar je mooi fotootjes kan maken?? (zonder dat er een draad voor je neus is!! plekken zoals de REA, en het stukje Villeneuve op Zolder.)
Nee; op de tribune sta je echter wel mooi boven de draad. En je staat daar aan heel de eerste bocht. andere bochten zijn onnbereikbaar (mss nu niet als ze het hele circuit gebruiken.)
Quote:
- Is er al een timing bekend?? Rijd de belcar op zaterdag?? en de LMES op Zondag??
nog geen timing. www.lmes.net maar LMES op zaterdag (tot in het donker) Belcar op zondag.
Quote:
- Wat rijd er nog behalve de Belcar en de LMES??
Formula FX
[/QUOTE]
__________________
***You can’t make any noise above the 90 decibels,
So welcome in the land of silence friends The Kids- Bloody Belgium***

Reply With Quote