Quote:
Ikzelf ben van de Westhoek (by de Ypres Rally ), kweetnie waar jullie samenkomsten doorgaan, maar kzal da subiet es lezen in je link
|
Ik zelf ben van bij Brugge en ben lid van ON The Road.
Dus wie zijn wij?
Meer dan negen jaar geleden werd onze club gesticht met als doel modelbouwers die uitsluitend burgervoertuigen maken samen te brengen
Na al die jaren zijn we uitgegroeid tot een gedivisieerde groep die naast vrachtwagens ook motoren , rallywagens, politiewagens , pick-ups en praktisch alles op wielen in elkaar knutselt.
Ons doel is van elkaar te kunnen leren , want iedereen heeft zo zijn specialiteit.
We leren korrekt monteren,spuiten met airbrushen en spuitbussen, afwerken ,detailleren......enz.
Daarnaast is er ook een uitgebreide informatie-uitwisseling, doordat iedereen van ons de vaktijdschriften waarop we geabonneerd zijn meebrengt, evenals boeken over welbepaalde onderwerpen.
Om dit alles te kunnen realiseren komen we de eerste zondag voormiddag van de maand samen in de zaal van cafe" DE DRIEHOEK " Titecastraat 35 St -Michiels-Brugge.
Onze vergaderingen beginnen om 9u30 en eindigen rond de middag en de eerst volgende vergadering is op Zondag 9 januari '05.En ook hebben we reeds twee leden van rond de westhoek in onze club dus zou ik zeggen
KOM GERUST EENS AF.