Het gaat hier links en rechts over van alles, maar we hebben het hier toch echt over de Belcar, en niet over de Yaris- of Clio Cup en over kortere 'sprint'races enz.
Laten we het concept van de Belcar toch zo houden, die dat niet wil is dan toch ook geen echte Belcar-fan (of wel ?) en diegenen die liever een verdwenen Clio-Cup terug zien of dergelijke Cups, daar kan de Belcar toch niks aan doen en daarom hoeft de Belcar toch niet te wijzigen.
Clio-Cup is (was) trouwens een geweldige cup maar daar ging je met een heel ander oogpunt naar kijken dan naar de Belcar.
Neem nou als goed voorbeeld de Mini-Cup, daar rijden veel Belcar mannen en vrouwen in maar toch is het (natuurlijk) anders met n.b. de zelfde rijders.
Trouwens we zitten hier met z'n allen in beide threads (-Insiders / -Publiek) over hetzelfde te praten.
__________________
Schummi: Spa-Francorchamps ist die schönsste rennstrecke der welt.....
|