View Single Post
  #112  
Old 14-09-2005, 21:44
jeep jeep is offline
De Paddock Rookie
 
Join Date: Feb 2005
Location: Limburg
Posts: 169
Quote:
Originally Posted by Chauffeur
Ik dacht dat het hier over Belcar en Publiek ging . Als iedereen begint te spuwen mag ik toch tekst en uitleg geven dacht ik. AMD was en is nog altijd mijn sponsor. Ik zie niet in wat daar mis mee is en was. Doen voor mij TC - 25H Fun Cup en 24H Zolder - wat is voor jou dan groot, veel stickers misschien? Het feit dat iemand terug komt is misschien omdat hij een toffe bende mist, of omdat hij zelf heeft ingezien dat hij ook niet altijd 100% juist was. Over het krantje ga ik niet uitwijden, anders krijg ik Huudo terug op mijn dak , maar dat hebben we geprobeert en dat lukte niet echt. Het ging dan te veel over wat reeds gedaan was en niet wat tijdens de 24H zelf gebeurde.

Dries
Dries het gaat hier inderdaad over Belcar en publiek promoot of probeer dan BRI niet steeds te promoten. Wat mij zeer hard stoord en ik ben niet alleen zie enkele post hierboven (Mark zij ook al maak u bekend of ik maak u bekend). Dries of moet ik chauffeur zeggen enige tijd geleden toen ineens de naam van chauffeur hier op het forum verscheen en de vraag werd gesteld als jij het was Dries. Antwoorde je neen ik ben Dries niet, als je dan een toffe bende mist geef je eerlijk toe, ik ben in de fout gegaan, en doe je dat nu op deze wijze. Al de mensen die je iets beter kende als Dries wisten direkt dat je Dries was. Doe men één plezier Dries stel je op als autosport liefhebber want als autosport promotor stel je niks voor. Je hebt al menig maal de boodschap verkondigd dat de Belcar piloot zich moet laat begeleiden door promotoren (BRI) die de weg weten in het sponsor milieu, om extra budgetten te vinden.
Sorry Dries maar ge hebt er totaal geen benul van hoe het moet. Ik heb hier al verscheidene malen uitgehaald naar Bertje, Bertje wordt heel goed begeleid door zijn manager en vindt ook de nodige budgetten. Op dir vlak kan iedereen in de Belcar iets leren van Bert ook jij Dries. Ik hoop dat dit voldoende uitleg is Dries voor mij is dit hoofdstuk afgesloten (moest je nog verder willen praten dan liefst in de Weels).
Reply With Quote