Quote:
Originally Posted by raceboy
RBR heeft geen contract met Ferrari. Er is wel een contract voor ferrari motoren te leveren aan een red-bull team. De STR-2 (wat dus de RBR2 gaat worden in verkapte vorm  gaat dus gebouwd zijn om een ferrariblok in te leggen. Ferrari naar STR en RBR met renault motoren.
|
Dit is
niet wat Todt over het contract zegt.
Quote:
Jean Todt vindt dat Red Bull volgend jaar gewoon met Ferrari-motoren zal moeten blijven rijden. De Ferrari-teambaas meent dat Red Bull het tweejarige motorencontract dient te respecteren en de motoren niet zomaar kan doorschuiven naar Scuderia Toro Rosso. Red Bull zou zelf volgend seizoen graag met Renault-motoren willen rijden.
Todt zei in Magny-Cours: "Als we een contract met iemand hebben ondertekend, dan proberen we ons aan dat contract te houden. Die houding verwachten we ook van de andere partij. Tenzij men kan bewijzen dat de situatie duidelijk veranderd is, zijn we gewoon van plan Red Bull aan het contract te houden."
|
bron:
f1racing.nl