Quote:
Originally Posted by senna's kingdom
Finish,
Van mij mag schumacher blijven in de F1.
Ik vind dat de leeftijd bij de rijders nog opgetrokken mag worden.
Ik vind het dan ook jammer dat rijders als villeneuve opstappen.
Jong talent blijft natuurlijk toestromen.
Zijn intervieuw was goed.
Ik ben blij dat het zo ook gebeurd is.
Ik ben blij dat raikkonen bij ferrari gaat rijden.
Massa gaat het nog zwaar krijgen want hij is wel snel maar niet constant.
Als 2de rijder is hij wel geschikt.
Alleen hoop ik dat ferrari nu de rijders gelijk behandeld.
Als raikkonen wint of kampioen wordt zal ik een gemengd gevoel hebben.
Maar soit,liever raikkonen bij ferrari dan schumacher  .
|
gemengd gevoel als raikkonen kampioen wordt ? leg uit

Raakt het Ferrari-team het ongeneesbare Schumachervirus niet kwijt ?
en de duitser heeft de voorbije twaalf kampioenschappen meegedongen voor de titel, wat ik met het zicht op volgende kampioenschappen toch wel een 'verlies' kan noemen. Hij heeft er vaak nog de spanning ingehouden.
hoewel ik eerlijk moet zeggen dat ik dit jaar de FIA ENORM vreemde beslissingen heb zien nemen in het nadeel van Alonso. Maar het lijkt me dan weer iets te voorbarig om de schuld op Ferrari en Schumacher te steken.
ik weet zeker dat ik hem enorm ga missen. Ik ben dankzij hem F1 beginnen volgen en ik heb nooit F1 zonder hem meegemaakt. In al die jaren tijd is hij geëvolueerd, maar bleef hij me altijd verbazen. Een lummel als Villeneuve die een jaartje of twee meekon in een superieure wagen maar daarna enkel nog in het nieuws kwam om Schumacher te trappen met grote woorden, nee, zo'n kerel hoef ik niet, al is hij sympathiek of wat dan ook.