View Single Post
  #1  
Old 08-01-2007, 02:12
Nismo's Avatar
Nismo Nismo is offline
Frieten, hmmmm, lekker
 
Join Date: Jan 2005
Location: Houthalen-Oost
Posts: 6,188
Werking van Gunze-vernis Mr Super Clear (B-513)

Quote:
Originally Posted by Nismo View Post
Bedankt Steven,

Volgende keer maar weer uitkijken naar de B-501 om over decals te spuiten en de B-513 voor het gewone werk.

Toch ga ik één van de dagen eens een oude decal op een stukje plastiek plakken en eens overspuiten met die B-513 om te zien wat er gebeurt.
In een thread over de vraag "Vraagje over Gunze-vernis" heb ik beloofd dat ik eens ging proberen hoe de reactie van die vernis is als hij over decals wordt gespoten.

Ik ga dan ook 2 tests doen;
-Deze vernis spuiten over een gelakt stukje plastick zonder decals.
-Deze vernis spuiten over een gelakt stukje plastick met decals.

Ik heb 2 stukjes styrene genomen, glad geschuurd en voorzien van een laagje grijze primer van Tamiya.
Nadat de grondverf een tijdje heeft staan drogen heb ik er een laagje Racing-White (TS-7) over gespoten.
De kleur speelt hier weinig van belang, maar ik had nog juist een heel klein beetje van deze kleur in een spuitbusje staan, je weet maar nooit waarvoor het kan dienen.
Dit laat ik nu een dag of 2 goed drogen en dan kan ik op 1 stukje een paar decals aanbrengen alvorens er een laagje vernis over te spuiten.
Nu ga ik eens in mijn decaldoos er een paar uitzoeken.
Het andere stukje dient om te zien hoe die vernis reageert op lak uit Tamiya spuitbussen.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Gunze-test 1.JPG
Views:	32
Size:	94.4 KB
ID:	4584   Click image for larger version

Name:	Gunze-test 2.JPG
Views:	32
Size:	93.4 KB
ID:	4585   Click image for larger version

Name:	Gunze-test 3.JPG
Views:	37
Size:	95.1 KB
ID:	4586  
__________________
Mvg Johny


When people rob banks, they go to jail
When banks rob people, they get a bonus.

Last edited by Nismo; 08-01-2007 at 02:15.
Reply With Quote