View Single Post
  #477  
Old 07-05-2007, 14:53
Guido's Avatar
Guido Guido is offline
De Paddock Fanatic
 
Join Date: Feb 2003
Location: N/A
Posts: 9,648
Quote:
Originally Posted by vanni View Post
Bestaat er een remedie om lijmdampen weg te werken?? Toen ik gisteren mijn ramen gekleefd had was er nix van te merken. Nu echter zijn er op de meeste ramen dampen te zien.
Enig idee om dit geheel of gedeeltelijk weg te werken??
Ik vrees ervoor. Lijmdampen zijn meer dan slechts dampen. Ze tasten immers de plastiek aan. Plasticlijm heeft de eigenschap dat hij plastic onderdelen aan elkaar smelt als het ware. De "uitwaaiers" beslaan dan op de plastic. Als het gelukt hebt, is slechts de bovenlaag aangetast en kan je evt. met compound eens kijken of er verbetering optreedt. Indien niet, ben je "kàt", oftewel eraan voor de moeite.

Maar moet het nog gezegd zijn, ramen, glaasjes en ander doorzichtig spul NOOIT met plastic- of secondenlijm bevestigen, NOOIT! Houtlijm, Cristal Clear of 2 componentenlijm of -epoxy, zijn dé middelen om dit te doen.
Reply With Quote