Quote:
Originally Posted by student
DTM is de laatste jaren redelijk tot zeer saai, maar als ze eindelijk is een spannende race hebben en ze vervalsen de uitslag op zo een manier, dan kunnen ze er beter mee ophouden. Ik kijk niet meer.
|
Hoezo vervalsen? Dan moet je wel erg naïef tegen autosport aankijken als je denkt dat het gaat om vervalsing. DTM is een spel van fabrikanten, zij betalen ...en dus ook bepalen

Die Premat deed e.e.a. erg opvallend, een keertje verschakelen of een keer wijd gaan en niemand die het ziet. Daar waar fabrikanten in het spel zijn gelden er andere wetten. Tomczyk doet nog mee voor het kampioenschap, Premat niet........niet meer dan logisch dat je een collega uit dezelfde stal voorbij laat.
Het boe-geroep van het publiek was terecht op de wijze waarop Audi in de laatste bocht e.e.a. heeft uitgevoerd. Dat had veel subtieler gekund, dan was het publiek naar huis gegaan met het idee:
"Wat een spanning in die laatste ronde"