Guess Racing Europe
Dank u over uw compliment in verband met ons professionalisme.
Als je eens zou weten wat men allemaal meemaakt voordat je zo een project kunt laten bollen. Op 4 maanden tijd is dit team geëvolueerd van een Amerikaanse Lola-AER, dan een open Lola-Judd naar tenslotte een moderne Lola Coupe-Judd. Bijna onmogelijk om het aantal overzeese en andere bezoeken bij te houden.
Wij laten ons niet vangen aan de drang om absoluut te moeten rijden, niemand verplicht ons daartoe. Het moment dat we aan de start zullen staan betekent dat er op dat moment genoeg testen gebeurd zijn zodat lui die aan de andere kant van de vangrail staan om kritiek te spuien hun mond gesnoerd wordt.
Natuurlijk vindt iedereen in het team het spijtig dat we onze thuiswedstrijd niet rijden maar de beslissing om deze week ergens anders te testen ipv de wedstrijd te rijden bewijst dat dit team de zaken zeer professioneel aanpakt.
|