View Single Post
  #22  
Old 26-12-2011, 19:46
NetForce84's Avatar
NetForce84 NetForce84 is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Sep 2010
Location: Sint Martens Lierde
Posts: 825
Quote:
Audi Sport bereidt zich intensief voor op het komende Sport Prototype-seizoen. In het Amerikaanse Sebring gaat het merk met de ringen voor het eerst in het openbaar verderwerken aan de ontwikkeling van de LMP1-bolides.

Tot dusver geschiedden die tests achter gesloten deuren maar vanaf vandaag wordt dus met twee wagens op de baan zelf gewerkt. Aan het stuur van de beide ontwikkelingsbolides wisselen Marcel Fässler, André Lotterer en Benoît Tréluyer elkaar af. Ook Dindo Capello, Tom Kristensen en Allan McNish zijn in Florida van de partij.

Sebring is voor Audi een bijzondere omloop; niet alleen omdat het merk er sinds 2000 negen maal de halve etmaalrace wist te winnen maar tevens omdat de 5.95 km lange omloop met zijn 17 verschillende bochten veel variatie brengt en een ideale testomloop is. De combinatie van het beton van de vroegere luchthaven met het asfalt van het overige circuitgedeelte stelt het materiaal bovendien hard op de proef.

Op 17 maart gaat met de 12u van Sebring zowel het nieuwe FIA Endurance Wereldkampioenschap als de American Le Mans Series van start.(ALMS).

Audi zal pas later zijn juiste programma en de rijderssamenstelling bekend maken.
Bron: autosport.be
__________________
BMW M3 GT2 - BMW Motorsport
Reply With Quote