View Single Post
  #18  
Old 25-01-2012, 15:42
The creative explorer The creative explorer is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Dec 2007
Location: Verenigde Staten/Friesland
Posts: 549
@Netforce and Doc: dat is een moeilijke, ik heb hem lager gehad, maar dan lijkt hij meer dat gat uit te rijden op de rupsbanden. Hij moet echt dat vlieggevoel aangeven.
Al moet ik wél aangeven dat het op de foto's steiler lijkt, in het echt lijkt het correct. Tenminste, in mijn opinie haha.

@Guy, het is een duidelijk in het oog springend detail die ik dan wel juist wil gebruiken. Ik bouw ook niet voor realiteit, maar plausibiliteit. Het moet ergens wel kant of wal raken.
En je hebt wel gelijk hoor, ik ben nooit zo geschiedkundig, ik behoud de vrijheid van de artiest zeg maar... Ik wil me nergens aan gebonden zijn, noch aan ongesproken regels houden, ik bouw zoals ik het leuk vind.

Maar welke projecten bedoel je? Volgens mij heb ik vrijwel nooit een project gemaakt met historische achtergrond.

En niet denken dat ik een eigenwijs snotjoch ben ( al ben ik dat wel ), maar ik ben niet zo historisch correct
Reply With Quote