View Single Post
  #14  
Old 10-04-2004, 03:16
Rrubinio Rrubinio is offline
De Paddock Regular
 
Join Date: Jun 2001
Posts: 838
Quote:
Originally posted by Autosport.be
Dat is juist. Maar mijn subjectieve gevoel omtrent deze post is niet zeer positief, en ik ben er van overtuigd dat ik zeker niet de enige ben.
for that very reason ! met één dag vertraging.

Donderdag 8 april, vrije-trainings-dag

Het "Après Super Meeting syndroom" slaat weer toe.
In schril kontrast met de vorige twee extra drukke donderdagen was het nu bangelijk rustig. Met het Paas- en BTCS-raceweekend op Francorchamps voor de deur zullen we er ons moeten bij neerleggen en hopen op de spreekwoordelijke "stilte voor de storm".

Diegene die er toch was kon dan ook rekenen op een bijna leeg circuit. Het Franse Saulnier team trotseerde onze aprilse grillen en reed haar twee World Series Lights uit met achter het stuur Matthieu Lahaye en Harold Primat. Zij waren echter geen 'einzelgängers': de Duitser Dominik Schraml en de Japanner Kilian Mayr (formule König), de Belg Serge Baiwir (Classic F2), een vermoedelijk classic F3 eenzitter en de Formule BMW vergezelden hen op het asfalt.

De Nederlanders John Van Der Voort (Alfa 147 GTA Cup) en Theissen (Porsche), de Brit Mark Cole (JMT-BMW Z3 V8), de Bastuck Astra en Bastuck Corsa met de Fin Nuoramo Ludstarinen, de Duitsers Heinrich (BMW), Meyer (Ford Fiesta), Thissen/Fischer (Opel Astra) gaven deze vrij training een internationale tint.

Garage Pino kwam even langs met twee trucks en hun BTCS - Porsche (Lemerret/Nef) om vervolgens door te reizen naar Francorchamps.

De Chrysler Viper GTS-R van Kumpen/Longin had weer de hydraulische ophanging (made in Limburg) als onderstel. Tijdens het NRF werd niets aan een toeval overgelaten en werden de traditionele veerpootjes terug bovengehaald. Vandaag was het duidelijk merkbaar, het is menens bij GLPK en het team wil na het succes jaar 2003 de Belcar titel in 2004 zeker in Hasselt houden .

Twee Clio's, Frédérique Jonckheere (ERG) en Kevin Leest (1ste motorsport), de Touring Cup Honda van Van Rompay/Duparcq/Verrijcken, één Fun Cup, één BMW Compact, één privé BMW M3, één Ferrari Modena 360 (straatversie ?) en de Porsche van Longin/Dejaeghere/Breugelmans rondden deze natte donderdagtraining af.

Bij leven en welzijn, tot volgende week.

Ronald Janssens
Foto's
Reply With Quote