Quote:
Originally Posted by smiley
Schumacher 
|
Ja en nee. Iedere andere piloot die op die wijze een inhaalpoging probeert te blokkeren is volgens mij te gevaarlijk bezig.
Maar Schumacher is wel één van de weinigen die zo'n acties doet. Logisch dat hij meer dan regelmatig kritiek krijgt. Soms is die kritiek onterecht en meer op de persoon gericht dan op de prestatie, maar dan hoop ik dat het gezonde verstand van de mensen zulke kritiek weet te nuanceren.
Kobayashi heeft in Hongarije de meeste posities gewonnen, van 23 naar 9. Akkoord, er zijn wagens voor hem uitgevallen en hij heeft de 5 traagste wagens van het veld moeten inhalen, maar dat is iets waar Webber in het verleden niet in slaagde

En toch weet hij nog anderen in te halen. En dat allemaal zonder zware discussies te krijgen.
Na de kritiek van Warwick zijn nu ook Stewart en zelfs Irvine openlijk aan het zeggen dat deze actie van Schumacher te ver ging. Als voormalige piloten in verschillende decennia denk ik wel dat ze recht van spreken hebben.