![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
Citroën 2CV pick-up tuningproject - Fourgonnette - Tamiya & Ebbro - 1/24
Dit projectje is eigenlijk al klaar en de zin en tijd om een uitgebreid verslag te schrijven ontbrak, maar nu rest me toch voldoende tijd om één en ander toch nog te posten.
Ik heb me een kitje aangeschafd van een 2CV Fourgonnette van Tamiya-Ebbro. Dit werd dus volledig omgebouwd als pick-up, laag tegen de vlakte met leuke velgjes. Ik ga vooral de foto's laten spreken. Opbouw en scratchen concept. De body: Wielboogjes achteraan:
__________________
|
#2
|
||||
|
||||
Vervolg opbouw:
Bakje achteraan: Alles samengevoegd met een stel leuke velgen:
__________________
|
#3
|
||||
|
||||
Daar de wagen gesloten zal gepresenteerd worden, om zo het beste effect te bekomen, en er een leuk motortje in de kit zit, heb ik besloten om het blokje te bouwen en op een pallet te plaatsen achterin het bakje.
Daarvoor moest dus een pallet gescratched worden.
__________________
|
#4
|
||||
|
||||
Hierop komt dit motortje, reeds geschilderd en verweerd.
Hieraan werd vanalles toegevoegd om het "completer" te maken. Ik laat de foto's weer spreken. Dit komt op de palet met de nodige riemen.
__________________
|
#5
|
||||
|
||||
Dan een blik op het interieur:
Basic gehouden, enkel de stoelen werden gewijzigd. Het bakje gespoten en verweerd. En dan de palet erin vastgebonden.
__________________
|
#6
|
||||
|
||||
De body werd gespoten en voorin werd de radiator gemonteerd.
De wielen kregen een ander kleurtje. Achteraan werd een balk gescratched die lichten en nummerplaat herbergen.
__________________
|
#7
|
||||
|
||||
Dan moest het bakje bezet worden met houten plankjes, allemaal gemaakt van plasticcard.
__________________
|
#8
|
||||
|
||||
Dan alles samenbouwen en nog enkele details toevoegen:
Lichten en bumper vooraan Enkele logo's en antenne op strategische plaatsen aangebracht om 'foutjes' weg te werken. En dan is ie klaar. De rest van de foto's:http://www.depaddock.eu/forum/showth...83191&posted=1
__________________
|
#9
|
|||
|
|||
Kvind hem goe geslaagd.
![]()
__________________
Greetz Djoene |
![]() |
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests) | |
|
|